...

Datum: 22.01.2010

Vložil: JARKA

Titulek: Krása,vycházející z lásky k šití

Ahojky Bětulinko! Na tvoje stránky i na stránky Jaňuli,jsem si musela udělat spoustu času.Jaňulce jsem už psala.Je to nádhera a nedá se to slovy vyjádřit.Je šíleně nadaná.Ona je opravdu umělkyně.Já si to musela několikrát prohlížet,neboť mě to strašně zaujalo.Takže se nezlob,že prvně přišlo na řadu mládí (tím myslím i jejího manžela - též moooc šikovný) a pak teprve Ty.Ale Bětuli to je také krása.Ty máš ohromnou trpělivost a lásku k šití.Je vidět,že je to děláno s velkou láskou.Já si tvoje výrobky pouštěla 3krát za sebou.Nemůžu se jich nabažit.Takové krásné výrobky může tvořit jen človíček,který tu krásu dokáže ze sebe vydat ven.A Ty tím človíčkem jsi.Jsem strašně ráda,že mám takovou bezva kamarádku.Sice daleko,ale to nevadí,neboť zde máš fotečku a já na tebe koukám.Věříš,že když jsem smutná,rozhozená,ve stresu,utahaná,nervozní....a kliknu na TEBE a na vaše stránky,je mi fajn.Bětuli moc tě obdivuji a mám tě ráda.A moc se těším až uvidím tvé výrobky naživo.Ať tě nikdy neopustí elán do práce.Jsi děsně šikovná a už vím po kom to Jaňula zdědila.Pa pa a pohlazeníčko





Zpět na diskuzi

Kontakt

Alžběta Vachelová

České Budějovice


Komu se nechce,

hledá důvod.

Kdo chce,

hledá způsob.